Реванш

FavoriteLoadingДодати до улюблених

Фанфік написаний для Осіннього Фікрайтерського З’їзду 2021

Ключ: Залишся

Робота друга, слів: 451


Дешеве шоколадне пиво з цілодобового виявляється солодким і неймовірним на смак. Бакі відкорковує другу пляшку, тоді як Сем ледве придушив половину першої. Щось не так… у повітрі. Якесь неправильне відчуття.

Слабкі сонячні промені порпаються в його волоссі. Бакі сам із себе наче сонячний, коли мружиться від відблисків на воді й сміється з чергового жарту Сема. Нові міцні дошки набережної здаються до біса зручними, а от тиша, що іноді так раптово западає між хлопцями, — ні.

— Пам’ятаєш, як він тут бігав? — згадує Сем, дивлячись кудись уперед, на інший берег. — Коло за колом, коло за колом, дуже швидко.

— Так, — Бакі м’яко всміхається, теж згадуючи ранкові пробіжки Стіва. — Він майже ніколи не пропускав їх, наче від цього залежало його життя.

— А потім ти до нього приєднався, — нагадує Сем і насуплюється в несерйозній образі. — І обидва ви були швидшими за мене.

Бакі переводить на нього веселий погляд.

— Ти можеш взяти реванш.

Та некомфортна тиша знову з’являється, і Барнс ніяково опускає очі. Реваншу не вийде. Він же їде, далеко й надовго. Це рішення було складним, а Сем з ним незгодним — Бакі це розуміє. Та він має їхати, бо в нього не може бути ось так, як у людей, — по-справжньому, весело, не так самотньо. Щасливо. Він не заслужив такого. Він не заслужив Сема. Без нього йому буде краще.

Між ними постійно стояла ця мовчазна дурнувата умова — Стів хотів би, щоб ми працювали в команді. Ось тільки команда якось важко збиралася і так просто розпадається. І це нормально, бо вони ж такі різні — Сем точно впорається зі своєю новою складною роллю, Бакі ж сам із собою часом впоратися не може.

— Дарма я сказав, — винувато промовляє Бакі. — Не буду обіцяти неможливого, вибач.

— Не дарма, — заперечує Сем, і Бакі здивовано піднімає на нього погляд.

Сем не дивиться на нього і мовчить. Йому нелегко зізнатися, але він не хоче, щоб команда розпадалася. Тільки не зараз. І не так. Вони говорили про це, але побіжно, наче зачіпаючи небажану тему. І Сему це теж не подобається.

Він піднімає на Бакі очі, дивиться довго, підбираючи слова, але на думку спадає лише одне — бути щирим.

— Залишся. Будь ласка.

Секунда, дві, і Бакі опускає голову, будь-які емоції спадають з його обличчя. Сем затамовує подих, приречено чекаючи відповіді. Він відмовиться. Господи, він відмовиться, і все знову полетить шкереберть.

Але Джеймс не відмовляється, він просто мовчить, затримавши погляд на пильних дошках. І знову те неправильне відчуття, що на цей раз здається несправжнім.

Бакі раптом глибоко вдихає, а потім посміхається. Світло так, сонячно і ніжно. І тепер Сем впевнений, що Стів тут ні до чого. Вони самі захотіли наглянути один за одним. А ще він готовий пити будь-яке пиво, яке обирає Бакі.

— То як тобі ідея реваншу? — питає Барнс. — Я тобі піддаватимусь.

Сем швидко розпливається в щасливій усмішці.

— Ой, іди до біса!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

2 Коментарі на “Реванш

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: