Приквел 4

FavoriteLoadingДодати до улюблених

Чжуан Лі зник у скупченні світла,  обладнання в лабораторії негайно вибухнуло, повсюди бризнув густий дим та металеві уламки проникли в купол і нарешті енергетична плівка втратила захисний ефект.

    Репортерка була настільки зляканою, що закричала, а публіка була вражена і розгублена.

    Оператор кинувся в лабораторію з двома жменями частинок, неодноразово перевіряв місце зникнення Чжуан Лі і вміло розбирав центральне обладнання лабораторії.

    Але оболомки цих приладів зроблені із спеціальних металевих матеріалів, навіть коли оператор вийняв найдосконаліший лазерний різак, вони не могли залишити слідів на гладкій оболонці.

    Оператор змінив кілька інструментів, не маючи змоги демонтувати металеву оболонку, і не зміг знайти інтерфейс, тому йому не залишалося іншого вибору, окрім як відмовитись врешті-решт.

    Чіп, посаджений у його корі головного мозку, нагрівся, і доктор Джон несамовито кричав у каналі: “Зберіть всю інформацію в лабораторії, ви нічого не можете пропустити! Ви чуєте No 49? Я хочу, щоб там були всі речі , всі! “

    Оператору довелося продовжувати демонтаж цих інструментів, які взагалі не можна було демонтувати.

    Але через дві хвилини він піднявся з піднятими руками, повільно відступив до стіни, а потім прошепотів: “Докторе, я не можу виконати ваш наказ, федеральна армія прибула”.

    Він підняв очі і подився на вхід до лабораторії: там стояли десятки солдатів із гуркотом дронів над головами, солдати все ще прибували.

    Оператор був під контролем.

    Федеральна армія взяла на себе лабораторію і наказала репортерці зупинити пряму трансляцію.

    Ведуча тремтячи сказала: “Усі наші камери зламані, пряма трансляція вже давно мала призупинитися”.

    Ні, ні, пряма трансляція триває, навіть якщо Федеральна армія зв’язалася з платформою прямого ефіру, щоб припинити, все, що відбувалося в лабораторії, досі відтворюється в Інтернеті в режимі реального часу.

    Оглянувши все тіло репортерки, було підтверджено, що вона не несла записуючого обладнання. Персонал Федеральної армії зрозумів, що навіть якщо стався такий сильний вибух, він все ще не пошкоджений. Кілька моніторів, що висіли на куполі лабораторії спричинили унеможливлення відключення сигналу у залі прямої трансляції.

    Вони негайно підняли зброю і стріляли по цих моніторах.

    Сталося немислиме. Ці монітори у формі краплі пережили бомбардування куль. Їх гладкі поверхні можуть навіть відображати кулі, так що деякі федеральні солдати були випадково поранені.

    Інтенсивні спалахи вогню різко закінчились, і солдати Союзу, які, здавалося, були могутніми і безстрашними щойно, поспішали знайти притулок.

    Їхня незручна поза відкрила очі глядачам у залі прямого ефіру. Виявляється, федеральна армія, яка в легенді врятувала все людство, насправді настільки некомпетентна, що навіть не може впоратися з кількома камерами.

    Після того, як заблукалі кулі впали, ці солдати, як і попередній оператор, не мали нічого спільного з цією напівзруйнованою лабораторією.

    Провівши кілька хвилин у тупику, генерал Форд поспішно прибув з кількома лідерами в науковому світі: це були доктор Чемонов, доктор Депп, доктор Альберт і доктор Чатман.

    Півгодини тому ці люди все ще глузували з теорії, висунутої Чжуан Лі, але тепер у всіх них є нагальність і тривога досліджувати правду на своїх обличчях.

    Сфера Дайсона справді була спалена і новини наразі відомі лише верхівці.

    Через деякий час доктор Джон також кинувся під пильним наглядом кількох солдатів, а потім занурився в лабораторію, повну розбитих деталей, несамовито риючись.

    Перше, що він перевірив, це чорний блокнот, навіть якщо він перетворився на купу попелу, він все одно використовував свій мозок для повторного сканування та зондування, намагаючись знайти інформацію, яка не згоріла.

    Після сканування він навіть неохоче знищував пил, негайно дістав скляну ємність і обережно поклав їх.

    Пізніше він пішов розбирати панель головного пристрою управління і спробував вийняти мікросхему всередині.

    Мікросхема, яка записує всю інформацію та дані, безсумнівно, є дорожчою річчю, ніж лептоп.

    Але у нього також не було вибору з цими міцними безшовними панелями.

    Спробувавши різні методи різання, але не досягнувши мети, доктор Джон повністю втратив терпіння і почав несамовито бити металеву панель, ревучи безглуздими складами.

    Доктор Джон, рятівник, який завжди був привабливим і ніжним, тепер схожий на звіра, який втратив розум.

    Аудиторія, яка ніколи раніше його не бачила, вже оніміла і злякано запитувала одне одного:

    [Що сталося щойно? 】

    【Чому Чжуан Лі раптово зник? ]

    [Що це за світлова група? 】

    【Чи правдива його теорія вознесіння? ]

    [Що робить доктор Джон? Він божевільний? 】

    【Чи правдиве відео про спалення сфери Дайсона? 】

    【Все це жарт, зроблений телевізійною станцією з нами, так? ]

    Генерал Форд подивився на свого божевільного старого друга, його серце затисло. Це правда, все, що трапилось щойно, – це правда, ніхто не пожартує так, що майже апокаліптично!

    Холодний піт швидко змочив спину генерала Форда.

    Кілька лікарів дивилися на Джона неймовірними поглядами, а потім запитували один за одним: “Вашу чотиривимірну теорію справді викрали у Чжуан Лі, так?”

    “І ця теорія все ще помилкова. Тільки Чжуан Лі знає правильну теорію. Правда? “

    ” Я пам’ятаю, що більше десяти років тому ви були просто вченим низького рівня, і результати досліджень були не однаковими, але раптом одного дня ви успішно перевірили точне значення гравітаційного поля чорної діри і стали відомими одним махом. Ти написав це. Ти просто не брав участі в дебатах, бо щойно запам’ятав процес перевірки Чжуанлі. Ти не маєш його глибокої математичної основи, так? Ти весь час ним користувався! “

    «Той день, коли ти раптом став відомим, був також днем, коли ти прийняв Чжуан Лі!»

    «Всі публікації та результати, які ти опублікував, насправді є чжуан Лі, так?»

    Доктор Джон, який несамовито штовхав головний пристрій, повільно зупинився. круто повернув голову, паніки та ухилення в очах було достатньо, щоб пояснити все.

    Дедалі більше людей чули новини і проштовхувались до кімнати прямого ефіру, дивлячись на все це з подивом. Чи був їх рятівник просто злодієм?

    Чемонов підійшов до колайдера, який перетворився на порошок, і болісно сказав: “Я підозрюю, що Чжуан Лі захопив темну речовину і використав енергію в темній матерії, щоб відкрити канал високовимірного простору. Він уже покинув нас. Цей світ “

    Інші науковці вже здогадались, тому вони кивали разом.

    Це зауваження викликало бурхливе море в Інтернеті.

    Всім відомо, що Всесвіт постійно розширюється. Але відстань між зірками в кожній галактиці завжди однакова, ніби пара невидимих ​​рук міцно тисне ці галактики у бурхливій воді, щоб хвилі їх не зламали.

    Темна матерія – це ці невидимі руки, які несуть увесь Всесвіт. Той, хто керує ним, може контролювати таємниці світу.

    Тому, починаючи з бурхливого розвитку науково-технічної цивілізації, вчені у всьому світі шукали темну речовину. Але минули сотні років, а темна матерія все ще не відкрита.

    Поки інші все ще працюють над демонстрацією існування темної матерії, Чжуанлі ретельно вивчив її та використав її енергію, щоб відкрити канали для різних вимірів.

    Що це за технологічний рівень?

    Публіка в студії була несподівана шокована.

    Чемонов пробурмотів: “Знання в мозку Чжуан Лі випереджають нас принаймні на сто років. Він геній!”

    Доктор Альберт у відчаї сказав: “Ні, генія недостатньо, щоб описати його, він супер геній!”

    Генерал Форд з нетерпінням запитав: “Чи справді зник Чжуан Лі? Чи можемо ми його повернути? Як би ми побудували сферу Дайсона без нього?”

    Почувши це речення, усі раптом зрозуміли, що прямі наслідки зникнення Чжуан Лі – справа не в тому, що Федерація втратила супер генія, а знищення світу.

    Тільки Чжуан Лі зрозумів наукові принципи, як побудувати справді корисну сферу Дайсона з обмеженими ресурсами, але він спалив рукопис, підірвав комп’ютер, знищив усі дані, а потім назавжди залишив.

    Кілька вчених за одну мить впали у відчай.

    Побачивши їх сірі обличчя, генерал Форд уже все зрозумів: «Чжуан Лі не може повернутися, правда?» – запитав він тремтячи.

    “Ми не можемо повернутися, якщо ми також не зможемо знайти темну матерію і відкрити канал високовимірного простору. Але, виходячи з сучасного рівня технологій, для вилучення темного знадобиться щонайменше сто-двісті років наукової практики, – Монов безпорадно похитав головою.

    “Але наш енергетичний щит може тривати лише два роки”, – відчайдушно додав доктор Депп.

    Почувши це, не тільки генерала Форда сильно вдарили, але й аудиторію в залі прямої трансляції також охолодили. Вони неясно усвідомлювали, що перед нами ще одна катастрофа вимирання.

    «Якщо ми зможемо розбити повну теорію сходження за найкоротший час». Доктор Альберт все ще має трохи надії в своєму серці.

    Генерал Форд негайно закликав: «Тоді ви, хлопці, швидко це розробляйте!»

    Аудиторія також підбадьорилася, нервово дивлячись на кількох великих учених.

    «Нам потрібно відтворити пряму трансляцію щойно», – доктор Чатман увімкнув Чжи Брейн і перемотував пряме відео в розділ, де теорія Чжуан Лі доводила чотиривимірну теорію.

    Але, на жаль, коли він написав ключову формулу, Чжуан Лі перестав писати і висміяв: “Чому я повинен писати повну формулу? Якої користі це для мене зробить?”

    Так, його країну зруйнували, співвітчизників стигматизували, його здобутки вкрали … Світ дав йому лише нескінченну злість і шкоду, не віддаючи навіть трохи тепла. То чому він має рятувати світ?

    Можливо, коли він вперше пройшов вулицею і побачив, що люди навколо були всі білошкірі та блакитноокі, вони водили носом на жовтих свиней, сміття та боягузів, він хотів втекти.

    У нього немає ні найменшого почуття приналежності до цього світу.

    Думаючи про досвід Чжуан Лі за ці роки, генерал Форд не міг не закривати очей, виявляючи вираз нестерпності.

    Усе людство – це спільнота долі, і ніхто не може піклуватися про себе, коли сталася катастрофа. Генерал Форд раптом надзвичайно глибоко зрозумів це речення.

    Коли ці вижилі люди знищили досягнення китайського народу, вони ніколи не подумали б, що одночасно знищили останню надію людства.

    Я сподіваюся, що кілька вчених зможуть розшифрувати теорію висхідних вимірів Чжуан Лі. З огляду на це генерал Форд видав черговий наказ про виклик, запросивши вчених з усього світу розбити теорію оновлення.

    Відомі вчені продовжують приєднуватися до цієї команди, в Інтернеті та в автономному режимі, на місцях і поза ними, розпочалися величезні і складні розрахункові роботи.

    Генерал Форд знав, що монітори в лабораторії транслювали рух військової та наукової спільноти до світу, але він не міг виїхати звідси.

    Одне – тому, що Чжуан Лі ще може залишити дорогоцінні матеріали; інше – кілька вчених люблять проводити тут обчислення. Вони хочуть відчути подих супер генія зблизька.

    Немаскований доктор Джон намагався врятуватися, але двоє солдатів утримали його зі зброєю. Вбивцю, якого він найняв, давно взяли на допит.

    Весь світ звертає увагу на цього «рятівника».

    Через більше години лейтенант повернувся з чіпом і повідомив: “Це інформація, яку ми знайшли в секретній кімнаті Пуанкаре Джона, погляньте”.

    Чіп лейтенант вставив у мозок. Перетворив на голографічну сторінки.

    На очах у всіх з’явився блокнот, надрукований п’ятизірковим червоним прапором. Блокнот постійно відкривався однією рукою для сканування та запису. Після запису його кинули в мангал і спалили до попелу.

    Помаранчеве полум’я охопило червоний прапор на обкладинці, а також два китайські шрифти.

    До цього ніхто не знав, що означають ці два слова, але тепер увесь світ розуміє, що це китайське ім’я Чжуан Лі та символ, який належить лише йому.

    Немає сумнівів, що цей блокнот належав Чжуан Лі чотирнадцять років тому, вміст, записаний у ньому, є саме чотиривимірною теорією, опублікованою доктором Джоном.

    Кілька вчених неодноразово читали дані в чіпі і, нарешті, з жалем похитали головами: “Ми більше не знайшли жодних підказок. Повну теорію повинен був розрахувати Чжуан Лі протягом наступних десяти років”. Певно,. що цей рукопис не надто велике значення, кілька вчених інвестували у величезні розрахунки.

    Генерал Форд мимоволі подивився на вміст чіпа, і його руки почали злегка тремтіти. Інші солдати нишпорили і шукали в цьому напівзруйнованому будинку, але вони не знайшли нічого корисного.

    На голову доктора Джона був спрямований пістолето, ввн стояв в холодному поту.

    Люди у всьому світі лають цього “рятівника” і одночасно чекають результатів перевірки кількох вчених.

    Усі енергетичні щити стали набагато слабкішими, коли куля Дайсона була спалена.Температура вцілілих баз продовжувала падати і врешті-решт залишалася в критичній точці, де людям було б незручно, не замерзаючи.

    Багато рослин, які не переносять холоду, гинуть, голод та депресія вже почали проявлятися.

    Серця всього людства висіли, і вони почали молитися, але не було можливості придушити страх у їхніх серцях.

    Чжуан Лі, Чжуан Лі, Чжуан Лі … У цей момент люди у всьому світі називають це ім’я, яке колись змусило їх відкинутися в бруд.

    У перші три дні вчені у всьому світі докладали всіх зусиль, щоб вивести теорію висхідних вимірів; на четвертий день люди з нижчими рівнями почали здаватися; на п’ятий день більше людей відмовилися від розрахунку; на шостий день , хтось знепритомнів у парті, наповненій формулами

    Піднявшись сьомого дня великий математик зламався і ридав, як дитина … На чотирнадцятий день Чемонов кинув кулькову ручку в руку і з великим болем сказав: “Вибачте, ми нічого не можемо зробити перевірити швидкість поширення світла в чотиривимірному просторі. Це вже справа іншого виміру і нам це абсолютно неможливо уявити зараз”.

    Доктор Чатмен схопив своє брудне волосся, його голос був сповнений болю: “Наші голови тривимірні Так, голова Чжуан Лі чотиривимірна. Щоб перевірити його теорію, ви розумієте, якщо ми всі не змінимо голови? Це неможливо! Неможливо!”

    Доктор Депп закрив обличчя і задихнувся “. Наскільки добре було б, якби Чжуан Лі все ще був там? Якби ми спочатку виявляли до нього добру волю, виховували його, нехай здобуде достатньо поваги та знайшов почуття приналежності до цього світу, можливо, він не пішов би “, – сказав доктор Альберт. Він кинув і пролив сльози:” Це наша єдина надія, але тепер ця надія зникла “.

    Почувши слова кількох вчених, генерал Форд, який з тривогою чекав більше ніж десять днів струсив тіло і трохи не витримав.

    Публіка, яка спостерігала у студії, почала відчайдушно плакати.

    [Ні, я не хочу вмирати! 】

    【Чжуан Лі, будь ласка, повернись! 】

    【Ми помилились, так помилились! 】

    【Ми відігнали справжнього рятівника, залишивши за собою грабіжника! 】

    【Убийте Джона! ]

    Ненависть до всього світу виливається на голову доктора Джона.

    Безнадійний генерал Форд витягнув пістолет з-за пояса, люто тицьнув скроню доктора Джона, стиснув зуби і сказав: “Пуанкаре Джон, ти грішник усього людства! Тебе слід спалити до смерті!”

    Доктор Джон, який колись стояв на вершині світу, був плаксивий, збентежений на колінах і благав, жалюгідний, як слимак, що котиться в купі солі.

    Без рукопису Чжуан Лі він ніщо. Протягом цих чотирнадцяти днів він також хотів вивести теорію висхідних вимірів, але він навіть не міг написати половину математичних символів.

    Це дозволяє всьому людству більш інтуїтивно бачити, що рятівник, яким вони колись захоплювались, насправді марнотратний.

    Генерал Форд люто втупився в Пуанкаре Джона і натиснув на курок серед крику супротивника.

    Кров бризнула в повітрі, труп упав, але ніхто не злякався цієї страшної сцени. Порівняно з кінцем дня, смерть злодія справді незначна.

    Пізнє жаління вражає все серце. У цей момент люди у всьому світі мають однакову ідею – якби ми мали трохи більше довіри та доброти, коли ми лікували Чжуан Лі, що сталося б?

    Однак у світі немає такого.

    Все більш слабкий енергетичний щит не в змозі протистояти сильним холодам на вулиці. Люди можуть вижити в енергетичному щиті два роки, але ці два роки – як пекло.

    Холодніша та холодніша погода для людини нестерпна; вся енергія використовується для підтримки енергетичного щита, тому кожен не має опалювального обладнання і може вижити лише сам; рослини, які не є холодостійкими, загинуть, а зменшення виробництва їжі призведе до великого голод. Незабаром настане ера канібалізму …

    Глядач зламався і заплакав у залі прямого ефіру, змусивши всіх впасти у безодню відчаю.

    Генерал Форд підняв пістолет, спрямував його на скроню і задихнувся риданнями: “Я першим піднявся і звинуватив Чжуан Лі в наклепі на Пуанкаре Джона; пізніше я відправив війська заарештувати Чжуан Лі, так що він не наважився з’являйся в схованці. Моя дурість нашкодила Чжуан Лі і всім. Я винен! “

    Він збирався натиснути на курок, але почув крик Чемонова:” Генерал, будь ласка, почекайте! Містер Чжуан Лі залишив нам надію! “

    ” Що? “

    Генерал Форд раптово повернув голову назад, але він побачив, як Чемонов постукував металеву пластину головного пристрою управління, і схвильовано сказав: “Ми не можемо зламати теорію висхідних розмірів містера Чжуан Лі протягом двох років, але ми можемо зламати склад цього металу. Це досить гарно витримує вплив метеоритів. З ним ми можемо вийти на планету GJ536B! “

    Планета GJ536B має атмосферу і рясні джерела води, температура підходить і клімат не складний Це більше підходить для проживання людей, ніж Марс.

    Шкода, що навколо планети GJ536B є щільний і широкий пояс метеоритів.Космічний апарат людини не може протистояти впливу метеоритів і безпечно приземлитися там.

    Але зараз ситуація інша.

    Метал, виявлений в лабораторії Чжуан Лі, витримує навіть вибухи темної речовини, але як же він не витримує впливу метеоритів? Він досить міцний, щоб побудувати найсильніший космічний корабель і допомогти людям плавно дістатися до планети GJ536B.

    Це важливе відкриття змусило генерала Форда затремтіти від хвилювання.

    Люди в Інтернеті, які плакали до краху, зараз дивляться і відкривають роти, з нетерпінням чекають побоювання.

    Коли Чемонов щойно закінчив виступ, налетів фахівець з аналізу поведінки, який сидів у іншій кімнаті і продовжував вивчати відео в режимі реального часу Чжуан Лі і схвильовано сказав: “Генерале, приходьте і подивіться, ці математичні формули виглядають так, це не схоже на молесферарну формулу?” Як тільки коли генерал Форд простягнув йому руку, фішку вихопив Чемонов.

    Кілька вчених відкрили чіп і деякий час дивились на нього, перш ніж вони задихнулись риданнями: “Так, це хімічна молесферарна структура цього абсолютно нового металу. Пан Чжуан Лі залишив відповідь на порятунок світу нам. Використовуючи всю енергію наступний крок – побудувати сферу Дайсона. найгірше – побудувати більш міцний космічний корабель, який подорожує до багатих ресурсами, та відповідної температури планети – найкращий вибір. Містер Лі Чжуан був жорстоко переслідуваним, але знову врятував нас, він занадто безкорисливий …… ” кілька вчених плакали.

    Генерал Форд тремтячи запитав: “З молесферарною формулою, скільки часу вам знадобиться для побудови космічного корабля?”

    “Найшвидше півроку”, – оцінив у своєму серці Чемонов.

    Запасів їжі федерального уряду якраз вистачає, щоб люди у всьому світі їли протягом півроку. Генерал Форд, який також розрахував у своєму серці, зітхнув з полегшенням і обережно сказав: «Тоді, будь ласка».

    Кілька вчених швидко погодились і неодноразово наголошували, що ніколи не покинуть лабораторію пана Чжуан Лі.

    “Це найближче місце до істини”, – сказали вони.

    Генералу Форду ще було з чим мати справу, тому він міг піти лише першим. Перед тим, як вийти з дому, він озирнувся на напівзруйновану невеличку будівлю та червоний прапор, що висів на даху, і його серце наповнилось нескінченною вдячністю та трепетом.

    Він зняв військову шапку і прошепотів: “Пане Чжуан Лі, ви маєте рацію, ваша раса справді непереможна. Дякую за ваші зусилля. Відтепер ми завжди будемо пам’ятати ваші подвиги, хай живе Китай”.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: