Приквел 2

FavoriteLoadingДодати до улюблених

Зіткнувшись із таким рідкісним обличчям, сповненим таємничості та східного стилю, репортерка забула заготовлені гострі слова. У неї мимоволі склалося гарне враження про молодого чоловіка, і як тільки насмішка в куточку рота трохи розтанула, вона почула, як інша людина сказала щось цілком неймовірне.

«Про що ти говориш?» – запитала вона з першінням у горлі після тривалої паузи.

На відміну від її млявої реакції, аудиторія в залі прямої трансляції вже лаялася:

[Блять! Як він сміє ображати доктора Джона! 】

[Його слід спалити до смерті! Він єретик! 】

[Спочатку суд не повинен був відпускати його через неповнолітність! Цього разу ми мусимо відправити його до в’язниці! Пожиттєве ув’язнення, ніколи не звільняється! 】

[Ні, ні, ні, ми повинні кинути його в забруднену ядерну зону і нехай він відчує смак свого тіла, яке повільно з’їдає ядерне випромінювання! 】

[Доктор Джон усиновив його і дав йому найкращу освіту, але він невдячний. Він не був гідний бути людиною! 】

[Жовта свиня, неповноцінний чоловік, іди до біса …]

Порочні зауваження такого роду моментально зайняли діалог у залі прямої трансляції.

Чжуан Лі лише декількома словами спровокував ненависть у всіх, але йому було все одно до цього. Він просто поглянув на кімнату прямого ефіру і невимушено сказав: “Заходьте”.

Він увійшов в тьмяну кімнату, не звертаючи надто багато уваги на двох людей, що стояли біля дверей, не кажучи вже про те, щоб вони повернулись і пішли.

Репортерка запекло зайшла із стиснутим кулаком і оператор щільно слідував за нею з нестримним гнівом в очах. Картинки в залі прямої трансляції почали змінюватися слідами обох. На екрані по черзі представлені напівзруйновані зали, тьмяні коридори та строкаті стіни. Генерал Форд, федеральний командир, який сидів перед комп’ютером і дивився пряму трансляцію, глузував: “Без вашої уваги його життя дуже сумне!”

В цей час він був у чудовій віллі, над вілою було небо залите золотим сонячним світлом і зелений бамбуковий ліс. Нічний вітерець дмухав над лісовими вершинами видаючи тихий шелест, немов тихий шепіт природи. Будучи в змозі посадити такий величезний ліс на Марсі, де ресурсів мало, можна уявити високий соціальний статус власника вілли.

«Шукав так довго, виявляється, він ховався під моїм оносом,» – глибокий голос повільно зітхнув.

Генерал Форд особисто налив склянку червоного вина і передав його шепочучи, щоб переконати його: “Цього разу ти не можеш бути м’яким серцем. Ти прощаєш його раз за разом, це лише погіршує його. Нехай цего разу посидить у в’язниці та подумає над всоєю поведінкою.»

«Давайте ще раз подивимось, врешті-решт, це була дитина, яку я виховував сам», – добре завязана рука піднесла фужер до губ, але він довго не міг його випити.

Немає сумнівів, що цей чоловік середнього віку, який повністю втратив інтерес до дегустації вина, це доктор Джон. Він – північноамериканець чистої крові, дуже високий. Його світле волосся вже через роки наполегливої ​​праці стало сріблясто-білим. Його красиве обличчя також вирізане життєвими перипетіями. Але його очі були дуже рішучі, він на мить дивився на голографічний екран, намагаючись з’ясувати, яким життям прожив його усиновлений син за останні десять років. Побачивши його злегка стурбований вираз, генерал Форд мимоволі зітхнув.

“Цього разу ви більше не можете потурати йому. Ми повинні заарештувати Чжуан Лі! Він повинен заплатити за те, що зробив. Ви – надія всього людства і на вас не слід зводити наклепи!” – Генерал Форд ще раз заявив про власну позицію.

Доктор Джон знову сказав: “Спершу подивіться, що він хоче сказати”.

Вони разом дивились на голографічний екран і в той же час, картина, що постійно тремтіла, стабілізувалась. Чжуан Лі зайшов у простору лабораторію, виготовлену із сріблясто-білого металу, наповнену різними неназваними інструментами, і сказав: “Будь ласка, сідайте”.

Він показав на два металеві стільці в кутку.

Репортерка і оператор стояли на місці, їхні обличчя були сповнені гніву та настороженості. Чжуан Лі натиснув червону кнопку на консолі. Репортерка і оператор поспішно відступили назад, а відреагувавши, вони поспішно виступили вперед і запитали: “Що ти робиш?”

Однак у лабораторії не було аномальної ситуації, ніби червона кнопка, що віщує небезпеку, не мала ефекту. Репортерка і оператор зітхнули з полегшенням, переглянувшись з сарказмом – дивіться, цей божевільний знову розігрує таємницю! Він дуже любить акторську майстерність. Чжуан Лі не дбав про погляди та ставлення двох людей до нього, тому він натиснув зелену кнопку біля нього. Цього разу в лабораторії нарешті відбувся рух. Металева стінка над головою повільно розкрилася і кілька проекторів розтягнулись, використовуючи відповідні вогні, щоб синтезувати вогненно-червону голографічну картину. Репортерка і оператор уважніше придивився і не могли не вигукнути: “Це сонце!”

Правильно, вогненно-червона зірка на зображенні – це сонце, від якого люди залежать для існування. Він постійно випромінює світло і тепло, і яскраве світло щипає очі всіх, хто дивиться прямо на нього. Але дивно те, що ця високотемпературна зірка, яка колись була нікому недоступна, тепер по черзі обмотана п’ятьма-шістьма металевими кільцями, як рубін, захований у порожнистій підвісці. Ці металеві пояси, що оточують сонце, є легендарною кульою Дайсона. Вони з’єднані енергетичними панелями, безперервно поглинають енергію, випромінювану сонцем і передають її назад на Марс. Глядачі в залі прямої трансляції не знайомі з цим великим проектом, який змінив долю всього людства. Як тільки вони побачили його, вони були в захваті:

[Це Куля Дайсона! 】

[Мамо! ]

[Це надія всього людства! 】

«Ні, це катастрофа для всього людства,» – Чжуан Лі втупився в шквал голографічного екрану і промовив холодно.

«Я застерігаю вас не говорити дурниць, інакше я порву вам рот!» –  різкий голос репортерки вжалив барабанні перетинки слухачів, але всі їй аплодували.

Навіть генерал Форд, який завжди був серйозним і похмурим, із усмішкою сказав: “Ця золотоволоска має почуття справедливості”.

Доктор Джон дивився на Чжуан Лі і не відповідав. Чжуан Лі витягнув бліді і стрункі кінчики пальців та підняв повітря: “Чому я вважаю, що цей проект – катастрофа? Бо чотиривимірна теорія, яку Пуанкаре Джон вкрав у мене, є неповною”.

Перед Чжуан Лі з’явився порожній голографічний екрані кінчики його пальців швидко рухалися по екрану, зображуючи глибокі та складні математичні символи. Ніхто не може зрозуміти значення цих символів, і переважна словесна жорстокість і осуд триває. Але ці галасливі і злісні голоси не можуть анітрохи вплинути на мислення Чжуан Лі.

Він сказав швидко і чітко: “Чому я кажу, що ця теорія неповна? Тому що мені було лише чотирнадцять років і я не глибоко розумів Всесвіт”.

Почувши це, генерал Форд, що сидів по той бік камери, саркастично посміхнувся: “Він сказав, що ваша теорія неповна і що ви не глибоко розумієте Всесвіт. Це справді безстрашно для невігласів!”

Як тільки він закінчив виступ, в залі прямої трансляції раптом з’явилося золоте ім’я – це був Чемонов, ще один великий вчений, який поступався лише доктору Джону за науковими можливостями.

Чемонов прямо сказав: «[Якщо розуміння доктора Джона всесвіту недостатньо глибоке, то нам із цим слід соромитися смерті! Його математична теорія відкрила вікно для людства рухатися до вищої цивілізації і навіть вищого виміру. Він є заслуженим рятівником. Раджу негайно припинити наклеп, інакше вас суворо покарає закон!】».

До цього уривку було додано блимаючий ефект, який автоматично перетворився на мову. Це справді був голос Чемонова, і він, здавалося, злився. Але навіть такий великий чоловік, як він, не може заважати думкам Чжуан Лі. Його стрункі кінчики пальців все ще рухаються по екрану, виписуючи одну за одною складну формулу, яка є основною формулою в теорії чотиривимірної геометрії, запропонованої доктором Джоном. Цей набір формул був продемонстрований вченими усього світу, і кінцевий результат довів, що цілком можливо знайти координату в тривимірному просторі і через цю координату зв’язати її з чотиривимірним простором. Чжуан Лі виводить і перевіряє цей набір формул, і перша половина повністю відповідає методам перевірки вчених, що принаймні доводить, що його математичні навички дуже хороші.

Побачивши цю сцену, Чемонов із жалем зітхнув: “Шкода, ти був добрим насінням”.

Генерал Форд на іншому кінці мережі також похитав головою і сказав: “У нього все ще трохи реалізму, але шкода, що це марно в потрібному місці”.

Доктор Джон посміхнувся, обличчя його поступово зблідло.

Репортерка не знала, що збирається робити Чжуан Лі, але не перебивала його дій заради рейтингу. Оператор кілька разів намагався наблизитися до Чжуан Лі, але його заблокувала невидима енергетична плівка з консолі. Очевидно, що попередня червона кнопка призначена не для атаки, а для захисту. Оператор був занепокоєний і тихо доторкнувся лівою рукою до талії. Чжуан Лі швидко зробив висновки і підрахував на голографічному екрані і сказав із іронічною посмішкою: “Поки що ця теорія, здається, є правильною. Але моє мислення на той час було обмеженим і я не очікував, що в чотири -вимірному простірі швидкість світла не є неперевершеною константою.» «Отже, основна формула теорії чотиривимірної геометрії з самого початку була неправильною!».  Чжуан Лі пішов назад по щільній формулі виведення, зупинився на самому початку, а потім обережно потряс кінчиком пальця, щоб обвести константу c в базовій формула. Ця формула являє собою швидкість світла, а всі результати розрахунків чотиривимірної геометричної теорії базуються на c0 = 299792, км/с.»

Чемонов, який все ще переконував Чжуан Лі негайно зупинитися, раптом замовк. Генерал Форд саркастично посміхнувся. Чоло доктора Джона було спітнілим. Аудиторія, яка нічого не знає про науку, ображає Чжуан Лі, як це негарно. Вони не уявляють, що відбувається в цей момент. Чжуанлі викреслив С у формулі і байдуже сказав: “У моїй теорії найважливішим поняттям є те, що С – швидкість руху, є змінною, а не постійною. У чотиривимірному просторі С буде змінюватися внаслідок різних обставин. Іншими словами, чотиривимірні істоти не пов’язані простором і часом, і вони можуть вільно приходити і йти в довгій річці часу “.

Спочатку він хотів написати формулу для обчислення змінної С. Він просто намалював половину символу, але повільно стер його. Він байдуже сказав: “З формулою пошуку змінної С ця теорія завершена, спочатку вона повинна називатися висхідною розмірною теорією, що означає перехід від тривимірної до високовимірної, що є ключем до відкриття дверей часу і простору “.

Говорячи про це, Чжуан Лі скрутив губи і саркастично посміхнувся: “Чотиривимірна теорія, що це?”

“Так само, як в уніфікованій теорії поля Всесвіту, одного разу в певній точці перетнуться дві паралельні лінії. У моїй висхідній теорії всі різновимірні простори, навіть паралельні світи, мають точки, що перетинаються. Вони обидва ціле, що відокремлені один від одного і зв’язані між собою “.

“Поки обчислюються ці точки, що перетинаються, тобто координати високовимірного простору, ми можемо перетнути бар’єри часу і простору і піти в інший світ. На основі цієї теорії ви можете будувати сфери Дайсона з використанням найменшої кількості матеріалів “.

Чжуан Лі вказав на голографічну проекцію Сонця і пояснив: “Щоб повністю закрити Сонце, діаметр сфери Дайсона повинен досягати 200 мільйонів кілометрів, а необхідний матеріал досягає 27-ї потужності 2х10 тонн. Загальна вага необхідних матеріалів перевищує загальну вагу всієї Сонячної системи – це те, чого ми, люди, не можемо досягти на сучасному рівні технологій “.

“Але ми це зробили! Доктор Джон це зробив!” – Репортерка негайно відреагував кулаком і аудиторія в залі прямої трансляції також закликала доктора Джона, а потім ще сильніше напала на Чжуан Лі.

Такі слова, як дурість, незнання, гостра курка тощо, постійно проходили по кімнаті прямого ефіру. Чжуан Лі повільно пройшов повз щільно упаковані математичні символи і повільно сказав: “Так, ти думаєш, ти це зробив. Чотиривимірна теорія, яку Пуанкаре Джон вкрав у мене, зробила кільце Мебіуса, а пляшка Кляйна стала реальністю”.

“Кільце Мебіуса має лише одну сторону, і пляшка Клейна не має різниці між внутрішньою та зовнішньою. Сфера Дайсона, побудована на цих двох типах чотиривимірної геометрії, значно зменшується у вазі, обсязі та площі, перетворюючись таким чином із фантазії на реальність у реальності. Величезна будівля “.

“Однак через помилку в основній формулі ви допустили помилку з 789509-го вузла в п’ятому інтервалі при виборі координат.”

Коли Чжуан Лі підійшов до проекції сонця, кінчиками пальців пройшов по одному з країв сфери Дайсона і точно влучив у стик однієї з енергетичних пластин.

“Неправильні координати не витримують величезної ударної хвилі, спричиненої магнітним полем реакції якоря і врешті-решт починаючи звідси, руйнуются один за одним”.

Слова Чжуан Лі є глибокими і незрозумілими, і глядачі, які не знають цього аспекту, природно глузують з цього рішення. Доктор Чемонов похитав головою і пробурмотів: “Дитино, ти повинен показати докази. Ти повинен виписати формулу, як обчислити змінну С, і дозволити всім науковцям це перевірити, інакше ніхто не повірить твоїм словам”.

“Чому я повинен писати повну формулу? Яку користь це мені зробить?” Чжуан Лі звузив вузькі очі і байдуже запитав.

Доктор Джон, який знаходився на іншому кінці мережі, невидимо зітхнув. Поки Чжуан Лі не представить доказів, все, що він щойно сказав, буде сміттям. Генерал Форд насмішився: “Дурість і зухвалість Чжуан Лі перевищують мою уяву. Чи він вважає, що лише кілька безглуздих слів можуть вас дискредитувати? Я негайно зателефоную гвардії і попрошу їх заарештувати людину”.

Це речення ще не дійшло, і в залі прямої трансляції з’явилося кілька блискучих золотих рахунків, а саме доктор Депп, доктор Альберт і доктор Чатман. У галузі математики вони є заслуженими лідерами.

Доктор Депп насміхався: [Я думаю, що ваші висновки та судження просто неправильні! 】

Доктор Альберт докоряв: [Не соромтесь, ви ніколи не зможете перевершити свого прийомного батька! 】

Доктор Чатман докоряв прямо: [Геть від моїх очей, ти невдячна жовта свиня! Ви заплямували три слова вчених! 】

Ставлення кількох авторитетних вчених, здається, повністю демонструє, що попередні розрахунки Чжуан Лі були нонсенсом. Тож аудиторія в залі прямого ефіру почала жорстокі знущання. Усі порочні слова у світі вони кинули на Чжуан Лі. Репортерка перетворила діалог на голосовий режим і збільшила гучність, щоб ці лайливі слова лунали в лабораторії. Цього виду психічного нападу достатньо, щоб хтось зламався. Але Чжуан Лі оглух і, натомість, пішов назад до консолі, сів на м’який стілець, затиснувши руки на колінах, вузькі очі злегка закрились, ніби чогось чекаючи. Над його головою раптово з’явився екран дисплея, на якому танцювали нитки яскраво-червоних цифр-00: 10, 00:09, 00:08 …

«Що це?» – прошепотіла репортерка. Генерал Форд, який знаходився на іншому кінці Інтернету, насміхався: “Що він робить? Але це не має значення. Поліція скоро його знайде і поверне назад. Я хочу, щоб він прийняв суд над усім людством, а потім посадити його у в’язницю. Плаваюча капсула, викинута в глибину Всесвіту. Він зрозуміє свої помилки в безмежній темряві та самотності. Спаситель – це не те, що він може наклепити як маленького мураха! ”

Доктор Джон смикнув губами і переконав: “Дайте йому ще один шанс …”

Однак до закінчення цього речення голографічна проекція сонця змінилася.

Всі побачили, що енергетична пластина сфери Дайсона, на яку точно вказали кінчики пальців Чжуан Лі, раптово вибухнула, а потім використала її як вузол, вибухаючи по черзі з обох сторін. Куля Дайсона, яка спочатку являла собою ціле, за кілька секунд роз’єдналася на незліченні шматочки, розлетілася по Всесвіту, частина віддалилася вдалину і повільно зникла, а частина спалена полум’ям сонця.

“Неправильні координати не витримують величезної ударної хвилі, спричиненої магнітним полем реакції якоря, і врешті-решт рушаться звідси по черзі”, – це оригінальні слова Чжуан Лі.

І цей вирок, немов смертний дзвін, у цей момент прогримів у свідомості кількох вчених. Кімната прямого ефіру, повна брудних та словесних образ, моментально стала смертельно тихою. Таймер, який ширяв над головою Чжуан Лі, також рано чи пізно досяг кінця 00:00.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: