Ось як вийшло.

FavoriteLoadingДодати до улюблених

У великого та жахливого мав початися тур через декілька днів, щоб було веселіше він вирішив покликати свого найкращого друга, чи коханного. Насправді, він давно зрозуиів, що щось до нього відчуває, звичайно, що відразу він в це не вірив, але все ж. Про це вже знала весь гурт, а тільки друг не знав. Браян вирішив, що в цьому турі зізнається, якщо невзаємно – добре, а якщо буде все взаємно він буде стрибати від щастя.

На годиннику 5 вечора, співак бере в руки телефон та набирає вже вивчений на пам ять номер та прикладає телефон до вуха. Гудки були не довго, Джонні майже відразу взяв трубку:

– Слухаю. – почулося з тої сторони слухавки. Серце Ворнера почало сильніше калататися. Він мовчав, просто мовчав. – Браяне? Агов, ти в порядку?

– Га? А, так, я в нормі. Ти як? – врешті решт він зібрався з силами та відповів.

-Я добре, з якого приводу дзвониш? – його бентежило мовчання на початку розмови, але допитуватись було марно, він це знав.

-В мене скоро тур починається, виліт в понеділок, ти не хочеш приєднатися? – серце досі билося як скажене, його голос тремтів, він не знав чому.

-Я не проти, тем паче в мене поки нема справ. Хочеш я завтра приїду? – Депп зрадів такій пропозиції.

– Але завтра неділля.. – голос співака досі тремтів, та й Менсона трохи здивувало така пропозиція у відповідь.

-Так я знаю, але ми даіно не бачились, тому й виріш запропонувати.

– Так! Звісно приїзджай, я не проти. – це була нагода зізнатися ще раніше, вирішиться раніше – краще.

– Тоді до завтра?

– Так, бувай. – актор поклав слухавку. – Кохаю. – сказав Мерілін вже в пустоту.

 

Джон був в захваті від пропозиції, він дуже сумувал за своїм другом, тобто, за людиною, котру кохає. Кохає вже давно. Коли він його бачить, зіниця розширяється, а пульс прискорюється. Тільки він не хотів зізнаватись, бо знає,що вийти все може по різному.

 

Вже треття година ночі, Менсон не може заснути, він все думає, отримає по обличчю чи все ж буде взаємно. Скоріш перше. Але рокер сподівався, що вони, якщо що, зможуть залишитися друзями, не кращими вже, але.

Він так і не заснув, вже щоста ранку і він п’є вже другу чашку кави. Та досі думає, ще він дивиться на їх фотографію, на його обличчі усмішка.

 

Вже 12, він не знає як зізнатися.

 

На годиннику 14:17, в двері чується стук, Мерілін підбігає до дверей і навіть не дивиться в вічко, бо знає хто там. На порозі стояв він, з волоссям до плечей, в окулярах, в звичайній сорочці, з короткими рукавами та в бандані.  Як тільки той відкрив двері, одразу ж опинився в обіймах.  Після, Деппа першого пропустили в дім, він одразу ж пішов у залу, він знав цей дім як свій.

-Ти виглядаєш не дуже, ти спав? – спитав актор, він справді хвилювався,

-Ні, заснути не вийшло. – краще казати правду, бо все одно Джонні потім дізнається.

-Ти хоч їв? – хвилинна пауза, казати чи ні? Він все ж сказав:

-Ні. – Депп нацувив брови, та пішов у напрямок кухні. – Стій, ти куди? – співак пішов за ним. Прийшовши на кухню, Ворнер побачив, як чоловік ставить кастрюлю з водою на плиту та шукає щось в тумбочці:

-Ти що робиш? – все ж поцікавився той.

-Макарони тобі варю. – музикант навіть не повернувся.

-Та не треба..

-Я, як твій кращий друг повинен це зробити, вже майже треття, а ти ще не їв. – сказавши це, Депп поклав пачку макарон на стіл та пішов до дверей. – Поки вода гріється, я пуді дітям зателефоною. – він розкудлав волосся Ворнера та вийшов. Той, в свою чергу. поправиви волосся та вирішив сісти за стіл.

 

Макароні вже в тарілці, а Браян ще не їсть:

-Тебе з ложки погодувати? – сказав актор, співак прийняв це за жарт та посміявся. Але Депп був серйозно налаштований, тому взяв ложку та набрав в неї макарон:

-Відкрий рота. – він підніс ложку до рота друга.

-Ти чого, жартуєш? – але обличчя актора казало зворотне, тому макарони благополучно попали до рота чоловіка.

-Далі сам? – той нічого не відповів просто забрав ложку.

 

Після обіду, вони  все ж дійшли до зали. Сівши на диван рокер хотів відкрити бутилку абмента, але її в нього забрали:

-Агов, ти чого?

-Ти мені тверезий потрібен. – Джонні цієї ночі все ж вирішив зізнатися.

-Я тебе кохаю. – зненацька випалив Ворнер. “Навіщо?” – крутилося в його голові.

– Що? – він не одразу второпав. – брещещ?

-Ні. не брешу. – сказав, занчить йди до кінця. Він думав, що зараз отримає по лицю, тому заплющив очі, але він не відчув удару, ін відчув губи Джона на своїх.

 
FavoriteLoadingДодати до улюблених

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.