Вона (не) твоя

FavoriteLoadingДодати до улюблених

Любов змінює людей … 

Це дійсно так. Любов – сильне почуття, часом така тягуча палкість здатна розчинити один одного в своєму бурхливому вулкані, витісняючи звідти непотрібні уламки лави. Закохуючись так щиро і по-справжньому, ми машинально надягаємо на себе рожеві окуляри купідона, які затьмарюють своїми червоними відблисками все навколо. Не бачачи нічого далі, ми здатні робити або приймати різкі необдумані кроки, після яких очевидно будемо шкодувати, просячи Всемогутнього відмотати час трохи назад …

Гучний стукіт дорогих туфель від Versace блискавично відбивається по глухих стінах величезного бару . Норовиста довгонога блондинка влітає в основний зал приміщення. Стервозний погляд злегка волошкових був спрямований на двох чоловіків, які про щось захоплено розмовляли, не помічаючи пильного погляду на собі.

– Вибачте, це нічний клуб? – її солодкий і настільки нудотний голосок змушує двох чоловіків відскочити від розмови і затамувавши подих, розглядаючи цю особу.

Висока блондинка, з прекрасною витонченою фігурою стояла зараз перед парою зацікавлених очей. Блондинисте волосся було скручене в легені кучері, чуточний відтінок волошкових очей зображував весь відлив підступних бажань. Пухкі губи, нафарбовані червоною помадою, манили до себе доторкнутися, відчути на смак. Вона – саме дивне створення, яким потрібно милуватися, не моргаючи, вона – божественна картина, яку потрібно негайно повісити в Лувр, вихваляючись всьому Парижу.Ця незнайомка змогла звести двох чоловіків з розуму, тільки з першого погляду, вони сиділи, як укопані, пильно розглядаючи її, в їх думках вже стартувала міжусобиця проти один одного. Вона купалася в гірко – чорних очах, обпалюючи його душу. Вона ретельно віддруковувалася в аквамаринових, залучаючи в пристрасне танго. Очевидно, вона звідси так просто не піде …
По великому приміщенню розливається протяжна музика, змушуючи присутніх цікаво піддатися погляду. На сцену котячою ходою висувається, та сама, яка одним спогляданням могла підкорити будь-якого, тягнучи далі за собою океан розбитих сердець. Жовтий шовк так спокусливо струмує по її відмінної фігурі, а туманний погляд, який демонстрував хіть, змушував залучитися разом з нею в вогненний танець. Ця молода і дуже гаряча блондинка чудово рухалася, користуючись своїми потаємними прийомами. Її звуть Сара О’Ніл і вона влаштувалася працювати в нічний клуб Чорних Драконів, стриптизеркою. Так, можливо це зараз кепсько звучить, але це дійсно так, молода, до нестями красива дівчина не може собі знайти гідну роботу? В цьому і полягала якась дивина і властиве підозра. Тільки цього всього не помітили головні герої цієї гри, стрибаючи на повний цей вир спокушання і майстерної брехні.

З того моменту, як Сара влаштувалася працювати в нічний клуб, пройшло два місяці, за цей час вона дуже багато чого зрозуміла, відкриваючи нові й нові завіси таємниць, підбираючись до головної мети. Своїми волошковими дівчина помітила, як двоє друзів, що були головними в цьому дивовижному місці, нерівно дихають до неї.Постійні хижі усмішки, красномовні погляди, сліпучі компліменти і ініціатива довезти до будинку, навідатися в кафе на вечерю, або просто сходити на побачення. Всіма цими благими підкатами віяло від них за кілометр, залишаючи шлейф сильного бажання. Чи була дівчина проти? Ні, звичайно ні, за нею бігають два господаря клубу, та й не тільки. Вони обидва заможні, амбітні, красиві, м’язисті – все що личить справжнім Аполлонам. В такому випадку, потрібно відразу здаватися в їх спокусливий полон. Тільки ось Сара не з боязкої десятки, вона зробить все повільно і дуже рішуче, та так, що у обох з них знесе дах.

І ось її вмілий план зіграв їй же на руку. Двоє чоловіків повелися, при чому відразу в один і той же час. План вдався, вона загострила свої котячі когіточки, готуючись до нового наступу.
Затуманений погляд, милі посмішки, спокусливі рухи, постійне закусювання губ – Хілл збитий наповал, він програв в цій битві, цей непохитний чоловік програв маленькії чортиці. Як? Вона занадто божественна …

Все йшло за планом, Сара остаточно закохала в себе Аарона, його розум заполонили лише світлі почуття і тоне ніжність в двох бурштинах. Він любив її, показуючи це всім своїм виглядом. Вдень вона сміялася з його жартів, а вночі стогнала від задоволення. Їхні стосунки дуже швидко розвивалися, як потік бурхливої ​​річки або порив сильного вітру. Чоловік кидав весь світ до її ніг, закидав коштовними подарунками,

засипав компліментами, Сара в свою чергу це все приймала, просячи більше. Їй було мало його подарунків, але звалося це прикриття «любов’ю»

Так, як здавалося О’Ніл, проходило довжиною у вічність. Їй стало нудно, набридли ці відносини і сам Аарон. І що, що він любить її всім серцем, що з того що згортає гори заради неї, це все не те, потрібно насуватися далі …

Холодна листопадова ніч, заброньований бар Вишні, Хілл виїхав по справах по черговому бізнесу в місто, короткі погляди, збентежені усмішки на адресу один одного, тяжіння похоті і чогось ще. Він запрошує її на повільний танець. Томне дихання, поглинені споглядання, його руки на осиної талії, вона зовсім не проти, темна пелена темряви поглинає їх силуети. У темряві виразно видно, як пара піддається до солодких губ один одного, залучаючись до нового танецю, більш пристрасний і бурхливий, як ураган. А після, рвана одежа, яка моментально злетіла на холодну підлогу, бар упивався криками, гучне шльопання тіл, нескінченні поцілунки – другий план Сари О’Ніл із захоплення ягідного в свій хитрий полон був виконаний на відмінно.
Зараз блакитноока дівчина жила, як сказала б заміжня жінка на дві сім’ї. Вдень – найсвітліша, приправлена ​​ваніллю любов до Аарона Хіллу, вночі -божевільна, пристрасна, бажана любов до ягідному. Так тривало рівно до того моменту, поки один з членів банди, не помітив, як цілуються на парковці Сара і Вишня. Доповівши все босові, він вилетів з цього чортового кабінету, рятуючись від літаючого в нього скляного тумблера. Грозний чоловік трощив все на своєму шляху.І не щадив, навіть дорогі пляшки улюбленого елітного віскі, які неодноразово дарували високі чиновники або просто великі шишки різних штатів. Біль засіла в саме серце, відбиваючись глухими відблисками, його друг став ворогом, а улюблена – зрадницею. Тільки ось першого він ненавидів сильніше. Молодий, гарний, чарівний хлопчина, який затягнув його Сару в ліжко. Вишня давно становив конкуренцію самому Аарона Хіллу. Ще з того дня, коли дівчина тільки сюди влаштувалася, в чорній душі Аарона, ніби тоді щось тріснуло і відразу ж відчувалася уявна ворожнеча за дівчину, якій вони навіть ім’я не знали. Тоді почалися дії: оберемки квітів, дорогі прикраси, променисті компліменти, запрошення в дорогі ресторани. Все це звучало з вуст колишніх друзів. Однак, Сара стрімко поплескавши очима, перекинулася до Хіллу, залишаючи Вишню горіти від ненависті до друга юності. Яка ж все-таки безглузда і фальшива любов затьмарює справжню дружбу, вибудувану роками …

Морозна і дощова ніч огорнула весь маленький Сентфор в свої липкі обійми. У житлових будинках стояла дзвінка тиша, а в маленьких віконцях погасли яскраві вогники світла. Люди бачили десятий сон в великому царстві Морфея. Лише два чорних автомобіля, що спочивали на околиці міста, змушували трохи напружитися.
З машин, блискавично, під холодний порив вітру, що примушував обох зіщулився, вийшли двоє чоловіків. Один в незмінному чорному костюмі і пальто, інший в тому ж, замінивши верхнє на символічну шкіряну куртку. Вони стали один навпроти одного, отруйно посміхаючись, один поліз в кишеню вийняти потрібне, другий пішов тим же прикладом. Через секунди в їх руках красувалися пістолети з іменним гравіюванням, колись ці двоє замовили таке на довгу дружбу, яка за одну мить пішла по швах.

– Ну що, кучерявий, готовий попрощатися зі своїм нікчемним життям? – лунає голос з легкою хрипотою.
– Вона не така вже й нікчемна, а знаєш чому? Тому що я перекидався з твоєю Сарою, тому що вона викрикувала моє ім’я, а не твоє, бо вона тобі зрадила зі мною, а не з кимось іншим! – фальшиво посміхнувся брюнет, направляючи дуло на розлюченого чоловіка.
– Вб’ю, – шипить Аарон.

Лунає постріл, ще один, останній …

«Так, за своє життя я багато чого побачила, але таких наївних баранів, як ви, я ніколи не знаходила. Ви відмінно зіграли роль в моєму маленькому ліричному фільмі. Ви відмінно вжилися в роль в моєму маленькому спектаклі, я була вашим Карабасом-Барабасом, а ви моїми маріонетками. Я насміялася вдосталь. Ви реально хворі люди, а знаєте чому? Ви зруйнували свою дружбу в одну мить, ви направили дуло в дружні серця. Так друзі не роблять, ви вороги, які по життю ні в чому не поступаються один одному. Мені було добре з вами, я розвеселилася. Я сподіваюся, ми більше не побачимося.
Adiós amigo

З любов’ю, ваша Сара.

Вона залишила після себе досить комічний лист, шлейф ними обожнюваних духів і шокованих чоловіків, які позбулися дружби і всього свого стану…

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: