Глава 2

FavoriteLoadingДодати до улюблених

Перше, що Локі зрозумів, це те що Стрендж невиліковно хворий. Це було видно з його блідої, неприродної шкіри,з кіл під очима і регулярного кашлю з кров’ю. Стівен марнів з кожним днем, поступово перетворюючись на тінь себе колишнього. Але маг навіть не збирався щось з цим робити. Він ніби розчинявся, поступово забуваючи все і втрачаючи магію.
-Стівен…
Локі заглянув до кабінету Стренджа. Бог обману хотів навідати Тора, але для цього потрібен був дозвіл чорнокнижника. Локі міг запросто втекти, як робив це не раз, та сьогодні він розумів, що Стренджу не можна переживати, бо це тільки погіршить його і без того хріновий стан.
– Так. Що сталося?
Стрендж напівлежав у широкому кріслі і намагався величезними зусиллями відкрити Око Агамотто. Локі мовчки спостерігав, боячись сполохати його. Врешті, майже через дві хвилини, Око знехотя відкрилося. В бою це означало швидку смерть Стренджа, який навіть не зможе скористатися магією.
Виснажений Стівен повалився на підлогу і знепритомнів. Локі важко зітхнув і, обережно взявши чаклуна на руки, створив портал просто до його спальні. Бог акуратно поклав досі непритомного мага на ліжко і накрив ковдрою. Це вкотре підтверджувало здогадку Локі про те, що Стрендж комусь щось заборгував і тепер розплачуюється власним життям. Аби маг тільки знав, як Локі хотілося знову почути якусь шпичку у свою адресу або стати з ним на магічний поєдинок. Але замість цього трикстер отримував лише часте кахикання Стренджа і його вічні спроби знову чаклувати.
Локі провів тильною стороною долоні по змарнілому обличчі Стівена.
– Мені тебе не вистачає, – прошепотів Локі і приліг біля Стренджа.
-Т-ти хотів в Азг-гард, – пробурмотів через сон Стівен, – Йди. Я дозволяю.
Але Локі у відповідь обійняв його і сказав:
-Байдуже. Я біля тебе. Засинай.
Це був перший раз, коли Локі відчув, що він комусь потрібен, і хтось потрібен йому.Через декілька хвилин вони заснули- Локі з руками на торсі Стівена, а Стрендж з відчуттям коханої людини.
Примітка:Надіюся вам сподобалося. Я трохи напаршивила з 1 главою, може, перепишу її. Бувайте! 🦙

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: