Вступ

FavoriteLoadingДодати до улюблених

Я Ярослава. Або Яся. Або Язь. Саме через призму мого сприйняття ти, друже, уявлятимеш заплутані пригоди та неймовірні ситуації мого класу. До речі, дозволь пояснити тобі місцеву “ієрархію”. Думаю, майже кожен колектив об’єднується в групи, так звані “компашки”. І от, я – учасниця однієї з таких компашок. Нас об’єднує своєрідний гумор і шутєєчки, дружня атмосфера і, можливо, прив’язаність один до одного. Отже, зустрічаємо диваків, бовдурів, креативних особистостей шайки “Аміцитрон”:

– Яся/Язь/Сьььь/Йорик/Йоршик (Ха, цеж я! Як характеризують мене друзі – “завжди турбується за інших, добра як валянок”, хоча особисто я з цим не згодна, хєхє. Кожен має свої скелети в шафі, чи не так?)

– Света/Свєтік (Юмористка всея України. Очолює фанклуб Бандери і Олега Вінника. Не боїться показати свої емоції та скарги, але знає міру. Завжди на одному плечі має справедливість, а на другому – здоровий глузд. Особисто я обожнюю її сміх: його неможливо відтворити або описати, можливо, він схожий на звуки чайки, яка помирає, але це просто варто почути)

– Маша/Марея/Машок бульби мішок (Збоку здається, що це тиха дівчина, яка не має жодних поганих намірів, не лається і впринципі адекватна. Але це не так, зрозумієш ти після тижня спілкування з цією особою. Хоча вона, як і Светік, дружить з головою і логікою, але… впринципі, в ході моєї оповідки все зрозумієш. До того ж, зі мною і Свєтіком, Марея формує народній комітет “Бабці на лавці”, які спілкуються ще тісніше, ніж з іншими Аміцитронами)

– Микита/Макака (Той самий чел, хто фотографує і знімає всі файні моменти, а на телефоні пам’ять не має обмежень. Можливо, хтось на це ображажться, але всім чхати, хєхє. Сидить за останньою партою і барижить бутербродами з маминими биточками. Дивиться аніме (НУ ЧЕ ПАЦАНЫ АНИМЕ?!), іноді залишається в ліцеї на ніч. Як правило, спілкується з Ігорем і Юрою, про яких читайте нижче)

– Ігор/Пігорь/горобець в проводах (За будь-який двіж в будь-який час доби. Постійний ночуючий у ліцеї. Отримував титул Містер Довіра протягом останніх 5 років. Шпрехає матиматику і хімію як сємічки)

– Денис/Дініска/косинець (Доєднався до нашого колективу в цьому році і швидко вступив в ряди Аміцитронів за нескінченні жарти, приколи і рофлянчікі, легку вдачу і дружню атмосферу навколо нього)

– Оля/Дай.негра (Тиха і спокійна особа, думки якої складно читати. Коли вона стає учасницею якогось приколу, то всі навколо загадують бажання: це явище ми спостерігаємо рідше, аніж парад планет або метеоритні дощі)

Наразі, це всі учасники нашої секти. Звісно, крім нашої шайки в 10-Б є і інші, але ти дізнаєшся про них згодом, як і я вивчала їх характери протягом років.

У чому полягає наша діяльність, запитаєш ти. Розумієш, по суті, ми просто друзі, які дають один одному списати, зависають після уроків в Гартік фон або Крокодил онлайн, дають поради і рятують один одного з найглибших дир цього світу. Можливо, це сумнівна прив’язаність, але без Аміцитрону я вже не уявляю своє шкільне життя.

Я описуватиму ситуації, які бачила власними очима, або ж ті, які уявляю в своїй голові, але вони, скоріш за все, ніколи не відбудуться. До того ж, я попереджу, де мої фантазії, а де реальні історії.

Дякую тобі, що зацікавився моєю оповідкою і прочитав вступний паяснітельний пост! Радуватиму тебе клаптиками цих історій трохи згодом, лише зачекай♡

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: