Вогонь і Лід

FavoriteLoadingДодати до улюблених

Чуя переступив поріг своєї затишної квартири.
 “Нарешті вдома”-з полегшенням подумав він.
Він не був тут вже дуже давно і квартира потребувала генерального прибирання та провітрювання. Прекрасно. Прибирання помешкання зможе відволікти його від того, що сталося.
За рік роботи з Дадзаєм, юнак бачив свого напарника з різних сторін: як прекрасного стратега, що бачить людей та ситуацію наскрізь, як напарника, що любить скинути всю паперову та брудну роботу на нього, як того, хто постійно дратує своїми дурними жартами та глузуванням. Але такого виснаженого Дадзая, який поглядом благав припинити страждання, Чуя не бачив.
Не те, щоб його це шокувало, але юнак просто ніколи не розумів, і можливо йому так і не вдасться повністю зрозуміти, що ж насправді приховує в нетрях своєї душі, цей юний геній.
 
Але зараз, Чуя був занадто втомлений, щоб думати про це, тому викинувши всі свої думки про те, що трапилося з голови, кинув клубок зі свого смердючого одягу у пралку і одразу покрокував у душ.
Тепла вода допомагала розслабитися, зняти фізичне та емоційне напруження. Чуя доклав просто неймовірних зусиль, щоб змусити себе вилізти з душової кабінки і замовити доставку їжі, оскільки нічого їстівного в себе на кухні, юнак так і не знайшов. Попереду на нього чекало прибирання, тому переодягнувшись, Чуя почав прибирати весь той безлад, що утворився за той час, що його не було.
Під час його експрес підготовки до вступу в Мафію, Одзакі вчила його не просто як поводити себе перед керівництвом та працівниками. Вона вчила його всьому: починаючи від етикету за столом, закінчуючи вибором кишенькового годинника та парфумів. І правила щодо чистоти приміщення, в якому ти живеш, також входили у цей експрес-курс.
Чуя ніколи не забуде, як його кисті та ноги горіли після того, як Ане-Сан їх шмагала через те, що він то сів не так, то зайвий раз вилаявся , то проявляв нетерплячість на уроках французької.
    Закінчивши прибирання, Чуя із задоволенням, в абсолютній тиші, почав поїдати замовлені ним онігірі, при цьому розсівшись прямо в улюбленому широкому лакованому кріслі , в позі лотоса. Закінчивши трапезу, він вимив посуд, переглянув сповіщення свого робочого телефону на наявність вказівок від керівництва і повідомлень від підлеглих, вирішив що йому не завадило б поспати добрячих годин сім, а то й вісім. Вперше за кілька днів почистивши зуби, розслаблений і чистий , Чуя розлігся на ліжку, закутався м’якою ковдрою і одразу ж заснув.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: