Вогонь і Лід

FavoriteLoadingДодати до улюблених

“You can’t wake up – this is not a dream. You’re part of a machine, you are not a human being.”-Halsey.

” Мій маленький брате, ти- не людина, а лише ланцюжок з розрахунків, твоя душа- лише програма , числа . Ти завжди будеш самотній, оскільки не існує тієї людини, яка могла б тебе врятувати від цієї самотності. Ми з тобою однієї плоті і крови. Двоє братів, котрі заливають все кров’ю тих, хто нас створив і змусив безцільно існувати . Лише так, ми можемо надати сенс нашим нікчемним життям.”…
” Але для того, щоб боротися за право існувати, тобі потрібно відкинути усе, що тебе стримує і робить слабким, в тому числі й твоїх друзів. Я можу тобі у цьому допомогти…”

Чуя, одягнений у чорний смокінг, вийшов з храму. Перед очима рудоволосого все ще було видовище, яке він побачив , коли зайшов у свій улюблений бар. Кров була всюди. Її було так багато, що будь-яка інша пересічна людина знепритомніла б від цього сильного різкого запаху.
На землі лежали тіла друзів Чуї. Вони були понівечені, порубані на шматки. Альбатрос, Ліппман, Док, Піаніст- усі були мертві. Їх вбив Верлен.
 “Бос дав секретне завдання лише для нашого загону, подробиць сказати не можу.”-в результаті, увесь елітний загін потрапив у пастку сплановану Верленом. До цієї миті, Чуя ще ніколи не відчував справжню , щиру , неприховану ненáвисть та огиду до когось.

“Помста, горе та скорбота- це привілеї живих. Чинити помсту необхідно живим людям для живих, мертвим вона ні до чого. ”
Але Чуя вважав інакше. Біль втрати, гнів та ненáвисть переповнювали його. Ледве витримавши процес поховання своїх друзів, Чуя першим покинув храм. Юнак вирішив, що на даний момент, Верлен не очікує, що Чуя нанесе йому удар у відповідь бо вважає, що той розчавлений горем.
Він рішучо покрокував у протилежний від храму бік, аж раптом , на його плече лягла чиясь рука.
-Мені шкодá, Чуя , справді, але не варто під впливом сильних емоцій йти і самотужки боротися з таким, як Верлен. – стиха промовив Дадзай, його голос був спокійним, а тон абсолютно серйозним.-Він становить загрозу не лише для тебе, а й для цілісності усієї організації. Ще не час. Нам необхідно зібрати більше інформації про нього, також на розробку більш-менш нормального плану потрібен час, тому це справа не на один день.
-Тц, я й без тебе знаю, -Чуя скинув чужу руку зі свого плеча і повернувся обличчям до Дадзая-то що ти задумав?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: