Вогонь і лід.

FavoriteLoadingДодати до улюблених

Дадзай , одягнений у свій звичний костюм з білою сорочкою, поверх якого був довгий чорний плащ, сидів за барною стійкою і вдумливо дивився на великі кубики льоду, що плавали у його склянці з віскі. Увесь план операції змінився, з тих пір, як Чуя потрапив на лікарняне ліжко. Один неправильний крок і вся операція піде нанівець. Але , оскільки, той картель також втратив одного досить сильного еспера, теоретично, розгромити їх буде легше. Кілька хабарів, шантаж, погрожування , кілька сеансів катувань та залучення до цієї справи інформаторів Мафії – і вони вже мають повний список імен та місць проживання усіх, хто був причетний до махінацій з “Каспер Фармас’ютікал” . Загалом- це верхівка, що складається з дванадцяти приватних осіб, що швидше за все певним чином пов’язані з урядом.
Для усунення їх усіх “по-тихому” , залучили одного із членів елітного бойового загону мафії-Айсмена. Він талановитий убивця, що немов звір, здатний вистежити свою жертву, визначити еспер це чи ні і вбити будь-яким методом, починаючи від встромленої у яремну вену кулькової ручки, закінчуючи смертю від асфіксії за допомогою тонкого шнура для електроприладів. А найманці та нижчі чини картелю вже самі порозбігаються, як щури. Тому закінчення операції-лише справа часу.
Дадзай легким поштовхом відсунув склянку, якої так і не торкнувся від себе і покинув бар.

Простору палату заливало сонячне світло. На широкому підвіконні стояла кришталева ваза з водою, в яку хтось дбайливо поставив білі камелії. Ці ніжні квіти зовсім не вписувалися в місце, в якому знаходилися, але своїм виглядом вони робили атмосферу кімнати більш живою.
Вздовж білої стіни стояли функціональні ліжка для хворих. На одному з них лежав Чуя і читав звіти, які йому нещодавно принесли. Звіти його з Дадзаєм операції, в якій він офіційно тимчасово участі не бере.
Він знав, що Дадзай впорається і без нього, але почуття власної безпорадності з’їдало його зсередини. Провал попередньої частини операції зачепив гордість та самолюбство Чуї. Йому потрібно довести босу і самому собі, що може значно більше , ніж просто злягти через вплив якоїсь там здібності, при чому через власну необачність. Чуї знімуть гіпс з ніг вже через кілька днів. До цього часу, операція підійде до завершення, але , навіть враховуючи те, що отримані переломи вже майже зрослися, все одно буде складно повноцінно вступати у бій за потреби. І знову цей Дадзай буде зі своїм: “Ніколи не можеш без мене впоратися, тепер всю роботу я повинен робити сам..”

-От же дідько!-вилаявся Чуя, дочитавши звіт. Картель розгромлений, філіали Каспер Фармас’ютікал, в тому числі й іноземні, будуть знищені згідно з законодавствами країн, в яких знаходяться. Інформація дійшла аж до уряду. Схоже зрадники, що були в тому картелі, планували посіяти хаос в підконтрольних мафії сферах. Досить масштабна операція, в порівнянні зі звичайною чисткою, на яку розраховував Чуя з самого початку. Так чи інакше, від нього у цьому випадку мало що залежить, оскільки Огай вирішив все без кривавої бійні. Тому єдине, що залишається Чуї-чекати поки відновиться його дієздатність.
Дочитавши звіт, юнак глибоко зітхнув, відклав теку з паперами на невеликий столик біля ліжка і потер перенісся.
Двері відчинилися і в палату зайшов той, кого Чуя менше за все очікував побачити-Дадзай повільними кроками підійшов до переднього бильця ліжка, сперся на нього і промовив: Тобі ще не набридло тут розлежуватися? Робота чекає.

-Та пішов ти, Дадзай. Ти думаєш я тут як у відпустці? До речі, просто цікаво: що ти зробив з полоненим, що він розповів стільки цінної інформації?

– Невже ти ставиш під сумнів мої навички катування? Ще ніхто не встояв переді мною.-підморгнув Дадзай, посміхнувшись. Але його тон одразу став більш серйозним – Як тільки тебе випишуть, краще постарайся довести босу, що з тебе є користь, Чуя. Через тебе, необхідно було переробити увесь план операції. Не переймайся, до речі, вона завершиться і без твого втручання. Ти ще не повністю відновився, а чекати більше не можна. Тому на твої плечі ляжуть довжелезні звіти, які ти за мене писатимеш.
-Як скажеш.- хмикнув Чуя і більше нічого не промовив.

Відчуття безпорадності й провини огорнуло рудоволосого і уникаючи пронизливого погляду Дадзая, він повернув голову у бік вікна. Чуя знав, що Осаму має рацію: чекати більше не можна. Його занурення у вир емоцій та думок перервав мелодійний і на диво лагідний голос:

-До речі, красиві квіти, ці камелії, чи не так? Схоже, що той, хто їх приніс, має до тебе теплі почуття. Не знаєш, хто твій шанувальник?- пильно дивлячись на Чую , промовив Дадзай.

Чуя незадоволено насупився і неохоче відповів:
-Поняття не маю, це принесла медсестра , від кого вони -мені не відомо та й якось начхати. Якщо хтось хоче щось мені сказати- нехай зробить це особисто.-тихо мовив Чуя, не відводячи погляду від вази з камеліями, що стояли на підвіконні.

Дадзай мовчки простояв кілька секунд і нічого не сказавши, вийшов з палати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: