вивчи моє тіло повністю

FavoriteLoadingДодати до улюблених

був літній день. розарія сиділа в гостях у альбедо, доки він дороблює свій проект з хімії. їй було доволі нудно, бо якихось розваг не було, окрім телефону, навіть домашніх тварин в альбедо нема.

— ну що за нудьга, — протягнула розарія.

— тобі увімкнути якийсь фільм ?? у сервісі, яким я користуюся з’явилася функція випадкового фільму, тому думаю може бути щось цікаве, а я поки дороблю свій проект.

— о боже… ну давай, може так веселіше буде.

альбедо увімкнув телевізор, підключився до нього зі свого ноутбуку та увімкнув якийсь фільм, сам не знаючи про що.

після заставки фільму, розарія достала телефон та загуглила жанри цього фільму. це була…

— романтика ?! — вигукнула розарія. — який жа-ах…

— тобі не подобається романтика ? — запитав альбедо, не відволікаючись від проекту.

— та загалом вони нудні дуже, спокійні, не до вподоби мені таке.

— тоді який фільм тобі увімкнути ?

розарія в цей момент встає з дивану і підходить до альбедо, щоб їх обличчя майже торкалися одне одного.

— розваж мене, — з посмішкою на обличчі каже розарія.

— розважити ?! — з деякою паузою від неочікуваної дії його улюбленої питає альбедо. — як я…

в цей момент розарія швидко каже “поцілунок” і, поклавши руки на його щоки, обережно почала цілувати м’які губи альбедо. альбедо був точно не готовий до цього і його серце намагалося вирватися з грудей. розарія завжди цілувала альбедо обережно, м’яко, спокійно, відчуваючи кожний сантиметр, ні, міліметр його губ. у поцілунках вона ніколи не стримувалася в почуттях. кожен її поцілунок супроводжувався максимальної віддачею її почуттів, які розумів і відчував альбедо саме зараз. розарія поглинала усю глибину поцілунку. він був довгий, з короткими паузами, у які альбедо робив затяжні вдихи кисню, і які були райською насолодою для розарії. у процесі вони перейшли до ліжка, бо так було набагато зручніше.

вона зняла з нього його білу футболку та відкинула на інший бік ліжка, та зробила так, щоб він лежав на спині, бо хотіла насолодитися повним його тілом. от розарія вже лежить на альбедо, вона відчуває його серцебиття, те наскільки його шкіра гаряча. її поцілунки почали переходити до шиї, вони були повільні, вона залишала слабкі засоси. і доки обличчя альбедо було занурене в її волосся, вона перейшла до його ключиць, вони були яскраво виражені, глибокі. розарія продовжувала залишати поцілунки на тілі альбедо, якщо б вона мала на губах помаду, то альбедо був би повністю в ній. після кожного поцілунку в чуттєві місця, альбедо тихо стогнав, і розарія чувши це максимально довго затримувалася на тому місці. альбедо під час цього обережно проводив пальцями по її голові, роблячи легкий масаж.

вона рукою торкнулася паху альбедо, і, жартуючи, сказала:

— ох, альбедо, не знала, що твій гео глаз богу впливає ще й на твоє тіло~

альбедо почервонів.

— вибач за це, — тихо відповів він.

— за що ти вибачаєшся ? — розарія повернулася на рівень з обличчям альбедо. — це нормально реакція, мій хороший.

після цих слів вона ще раз його поцілувала і потягнулася до тумбочки біля кроваті. перевіривши усі відділення, вона здивовано спитала:

— в тебе тут нема презервативів ?

— аа… презервативів… я не підготувався…

вона не кажучі більше ні слова, розвернулася до своєї сумки і дістала звідтіля одну пачку.

— сподіваюся твій розмір, крихітко. — дражнячи пожартувала розарія. — ну-с, не мені тебе вчити цьому.

вона підкинула до нього пачку і відпустила повітряний поцілунок. після того, як альбедо вже був готовий, вона обережно взяла його член та рукою розтерла мастило, що вона мала з собою та легенько поцілувала голівку, від чого альбедо видав гучний стогін і глибокий вдих після цього. вона спитала в нього, чи нормально йому і чи може вона продовжувати, і коли отримала позитивну відповідь, то без зволікань продовжила, провівши язиком майже по всій довжині альбедо, починаючи знизу. альбедо закрив руками обличчя на момент, бо це було для нього повністю нове і він не знав як реагувати на це. раз в декілька десятків секунд розарія дивилася на обличчя альбедо, щоб подивитися на його реакцію на її дії. вона продовжувала грати язиком на його голівці, від чого альбедо просто випадав із цього світу, і закінчивши з прелюдіями, вона взяла його голівку в рот, трішки надавивши язиком на його щілині, чим викликала неймовірно бурну реакцію, від якої бедра альбедо трішки піднялися. вона знов трішки відійшла від члену, вже граючи їм рукою, надавивши обережно на голівку, дражнячи його. після сукупності різних бурних реакцій альбедо, вона посміхнулася і не даючи йому ніякого часу на відпочинок, знов взяла його член в рот і почала робити повільні рухи головою вверх вниз, від чого альбедо почав стогнати майже в усю, і в останній момент закрив рот руками. вона продовжувала ці рухи деякий час, набираючи темп. коли вже темп був вже швидкий, альбедо сказав, він що на межі, вона зупинила рухи, і зробивши паузу в декілька секунд, вона продовжила процес руками, іноді зупиняючи дії, щоб трішки пограти з альбедо. коли він вже закинув голову назад та промовив ім’я розарії, вона трішки придавила у щілини альбедо, чим викликала дуже гучний стогін, що був просто насолодою для неї. альбедо наче випав зі світу, відчувши такий оргазм і був повернений фразою дівчини:

— хей, крихітко, тепер твоя черга вразити мене~

альбедо трішки прийшов в себе і намагався заспокоїти дихання, але в нього погано виходило. він зняв презерватив та скористався паперовим рушником і трішки задихаючись сказав:

— не знаю, хух, як я буду тебе вражати… бо ніколи не робив цього!

— усьому треба вчитися, а ти любиш вчитися, я знаю.

розарія наблизилася до його вуха і пошепки сказала: «вивчи кожен міліметр мого тіла» і негучно розсміялася. це привело альбедо в стан шоку на декілька моментів і він вже був готовий робити все, що завгодно для неї. альбедо не пропускав уроки біології та анатомії, тому знає, як влаштоване жіноче тіло, і тому міг якось викрутитися із ситуації з відсутністю досвіду. він зайняв позу, що тепер розарія лежала на спині, а сам він був у її вульви. він акуратно зняв з неї її чорні легінси, та швидким рухом склав їх і поклав поруч. після він опустився знов до її ніг, цілуючи з внутрішньої сторони її стегна, чим викликав радісну усмішку і початок задоволення. він не швидко підходив до найголовнішого. він любив прелюдії, чи то через те, що його улюбленим жанром була романтика, чи то через якусь нервозність, бо це його перший раз і він боїться зробити погано. він залишив останній поцілунок і перейшов до клітору. обережними рухами язика він почав обводити клітор, намагаючись не повторювати рухи, щоб це не здавалося циклічним. розарія від задоволення закинула голову назад і руками взялася за м’яке світле волосся альбедо, змінюючи тиск його рухів. зітхання від задоволення з кожним наступним рухом язика альбедо становилися гучніше, і все більше були схожі на стогони. її руки все сильніше занурювалися в волосся, а її ноги стискалися від задоволення, не даючи альбедо ні секунди на переведення духу. альбедо, як художник, намагався навіть намалювати якісь фігури окрім круга, щоб якось розбавити, і отримував стиснення свого волосся, що означало, що розарії подобається. набираючи темп, альбедо навіть почув, як розарія потягнуло його ім’я на всю кімнату, після чого її ноги зімкнулися, таз трішки піднявся, а руки стиснули його волосся, але не доходячи до стану болю. після декількох секунд оргазму, її ноги все ж послабили тиск та альбедо трішки піднявся, витерши кутки своїх губ.

— чи сподобалося, вам, пані розарія ? — зацікавлено спитав альбедо.

— я… — вона видихнула слово і набрала повітря знов, намагаючись нормалізувати дихання. — я не знаю, чи збрехав ти, коли сказав, що ніколи цього не робив, але… складається враження, що ти маєш певний… досвід.

сказавши це розарія прийняла потягнулася за ковдрою, щоб лягти в більш комфортне положення для відпочинку.

— для першого уроку, ти був би хорошим хлопчиком, якщо б не забув презервативи, але твої рухи… дуже сподобалися~ — розарія посміхнулася, дивлячись на альбедо, що надягав свої штани. — і ще не забувай, скоро іспит, і тоді я тебе перевірю на всі сто відсотків, тому гарно підготуйся, якщо ти розумієш про що я~

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: