Вечір у колі друзів

FavoriteLoadingДодати до улюблених

Написано для Осіннього фікрайтерського з’їзду 2021 за ключем “Какао і шкарпетки”.

Укрреал Гоґвортс АВ. Учні Маг’євиру – української школи чаклунства – зібралися, аби разом провести вечір.

Примітка: Джеймс Поттер – Дем’ян Гончар, Сіріус Блек – Святослав Чорний, Ремус Люпин – Русан Вовчук, Пітер Петтігру – Петро Петриченко, Дін Вінчестер – Дмитро Зброярець, Сем Вінчестер – Степан Зброярець, Кастіель – Костянтин Крилатий. 

Усі хедканони і назви факультетів узяті зі сторінки Маг’євиру

– Дем’яне, посунься!
– Чуєш, Дмитре, сам посунься, бо викину у вікно.
– Нариваєшся, Гончаре…
– Годі, народ, тихіше, – в суперечку, яка могла перерости у бійку, втрутився Русан Вовчук, – якщо нас почують професори – втратимо свій сховок.
Дем’ян і Дмитро насуплено розсілися на м’яких коциках і деякий час мовчали, споглядаючи такі рідні і водночас загадкові пейзажі сутінкових Карпат крізь вікна Таємної вежі. Гори велично здіймалися довкола Маг’євиру, ховаючи школу чарів від очей немагів. Осіннє сонце золотило вершини й осяяло віковічні ліси. З висоти можна було побачити учнів, що гуляли довкола замку. А все ж погляд весь час приковували гори.
Таємну вежу знайшли Дем’ян зі Святославом, котрі знали найбільшу кількість таємних ходів Маг’євиру. А оскільки учні різних факультетів жили в окремих будинках, то Таємна вежа стала улюбленим місцем компанії веселунів та бешкетників, котрі стали дружити ще в перший рік навчання, коли випадково пішли до Несамовитого озера.
– Де Крилатий? – Дмитро Зброярець з факультету Сихерче вирішив змінити тему розмови. Він умостився біля східного вікна. Кам’яну кімнату юнаки облаштували, наче вітальню, зробивши її придатною для життя. Тут вони іноді ховалися від гніву професорів, та найчастіше збиралися випити горнятко какао або настоянок.
– Я вже тут, – мовчазний Костянтин був з Химородників і такого дивака ще світ не бачив. Та Дмитро, на подив усіх, якось особливо прив’язався до Крилатого.
– Чудово, – Дмитро посунувся і вказав на коцик, – сідай, Костянтине. Ось твоє какао. Глянь, які шкарпетки нам Свят роздобув. Надягай.
Костянтин здивовано розглядав теплі непарні шкарпетки, що їх йому тицьнув Зброярець.
– А твій брат де? Досі у бібліотеці? – поцікавився Святослав Чорний. Іще одному учню з Сихерчого часто спадали на думку божевільні ідеї, за які діставалося всій компанії.
– Степан, між іншим, шукає чари, що б змусили мавок, яких ти наслав на Петра, відчепитися від хлопця, – відповів Дмитро, – не маєш чим зайнятися, Чорний?
Степан Зброярець навчався на факультеті Розигиру разом з Русаном і Петром і добре знався на знятті ворожих заклинань.
– Не маю, – хмикнув Святослав, зав’язавши довге чорне волосся у хвіст, – я б на вихідні десь гайнув. Може, до немагів підемо?
– Забув, що ти покараний за те, що обернувся у пса без дозволу й гасав довкола школи уночі? – озвався Русан. Свят закотив очі. – Та не журися, ми теж лишимося.
– А от і ми, – Степан Зброярець, як завжди, в охайно випрасуваній вишиванці, приєднався до компанії. Сів коло брата і взяв какао. Петро Петриченко, невисокий хлопчина, примостився збоку. – Знаєте, якщо Святу заборонено йти до немагів, гайда відвідаємо Журавлине озеро.
– Яке ще озеро? – оживився Дем’ян, скуйовдивши  волосся. – Там є привиди? Духи? Ворожі істоти?
– Схоже на те, – відказав Степан, – проте там спокійніше, ніж біля Несамовитого.
– Я згоден піти куди завгодно, бо скоро у замку вовком витиму, – мовив Святослав.
Стиха перемовляючись, юнаки спостерігали, як на Карпати опускається ніч.

 
FavoriteLoadingДодати до улюблених

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

2 Коментарі на “Вечір у колі друзів

  1. Посилання з тексту було видалено згідно Правил сайту. Будь ласка, надалі розміщуйте посилання на форумі, в підписі до профілю, але не в тексті роботи.